Béla ukázal bratislavskej kaviarni prostredník. Pôjde so Smerom.

Autor: Veronika Liptajová | 20.2.2016 o 16:54 | Karma článku: 3,33 | Prečítané:  276x

Na predvolebnom mítingu v Galante odhalil líder strany Most svoje priority. Pre Most bude dôležité zrealizovať svoj program. To by bolo celkom sympatické, keby zároveň nedodal, že ten program je strana ochotná plniť aj so Smerom. 

Takže pokiaľ bude mať strana Most možnosť pomôcť regiónom s maďarskou menšinou (rozumej, ak sa Fico bude ochotný baviť s Bugárom o zostavení vlády), je podľa Bugára psou povinnosťou strany Most-Híd ísť so Smerom. Celé si to môžete pozrieť tu:
https://dennikn.sk/minuta/376871/
http://www.topky.sk/cl/1000863/1529375/Predvolebny-rozruch-na-mitingu-Mostu-Hid--Bela-Bugar-vraj-uvazuje-o-vladnuti-so-Smerom

Jeden z najobľúbenejších slovenských politikov, aspoň podľa rebríčkov popularity, sa vyfarbil ako falošný farizej. Doteraz hral Bugár svoju hru na dve strany voličov úspešne. Po zverejnení videa z mítingu v Galante je však jasné, o akého voliča má záujem a na akú vládu sa po voľbách pripravuje. Jedno z populárnych presvedčení bratislavských intelektuálovje, že stranu Most považujú za bezproblémovú, a preto ich plánujú voliť. Most však bezproblémový zďaleka nie je. Jediné, v čom je lepší ako ostatní, sú herecké schopnosti a profesionálna falošnosť Bélu Bugára. Ten je schopný žoviálne diskutovať s bratislavskými intelektuálmi, ktorí mu naivne zobú z ruky a vzápätí sľubovať maďarským okresom investície a zlepšenie životnej úrovne.
Už pekných pár týždňov rozdáva Bugár s Kaliňákom hasičské autá na južnom Slovensku. Náhoda? Iste nie, ale o tom inokedy. Bugár mieri svoju kampaň na maďarskú menšinu. Robí to s dvoma cieľmi. Prvým je poslať na smetisko dejín SMK a vyrovnať si tak účty z minulosti (ako každý chlap, aj Béla je totiž ješitný) a druhým cieľom je získať dosť percent na vládu so Smerom. Preto potrebuje maďarských voličov,ktorým Smer nevadí a ktorí (na rozdiel od bratislavských intelektuálov) potrebujú dotácie z fondov EÚ. Hlasy bratislavskej kaviarne budú už len bonus, na ktorom sa po voľbách všetci ohromne zabavia.

Zrejme si poviete, že Žitňanská, Švejna, Šebej či Dubéci nikdy nepôjdu so Smerom. Možno budete pri niektorých z nich prekvapení, že so Smerom pôjdu radi. A hlavne do vlády. A keď nie, jednoducho odídu zo strany. V ich prípade to nebude prvýkrát. V podstate sú zvyknutí. Na kandidátke Mostu je úlohou tejto intelektuálnej partičky zaujať a práve vás, milí bratislavskí voliči. Lenže žiadna strana sa nebude triasť do posledného dňa, či vám náhodou nesadne niečo na nos a nezmeníte názor. Vaše hlasy pre Most nie sú dôležité, ale nakoniec určite potešia, Smer pobavia a vás nakoniec poriadne nahnevajú.
Bugárov plán budúceho vývoja je starostlivo pripravený už teraz a s myšlienkami zmeniť fungovanie spoločnosti k lepšiemu nepočíta. Chce sa najmä dostať k moci a nakŕmiť svojich vyhladnutých maďarských sponzorov. Mostu potrebuje získať väčšinu hlasov z maďarských regiónov, aby potom v rámci hesla „účel svätí prostriedky“ a s argumentami, „musíme zabrániť vláde Smeru a SNS“, „musíme pomôcť chudobným regiónom južného Slovenska, ktorí do nás vložili dôveru“, mohol ísť do vlády s Ficom. A celej hre na ušľachtilé ideály, ktoré sú dnes v kampani Mostu určené pre voliča z bratislavskej kaviarne,  bude 6. marca koniec.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Z Nemecka urobila Merkelová hýbateľa Európy

Angela Merkelová bola v posledných rokoch tvárou Európskej únie. Bez domáce podpory to bude mať oveľa ťažšie.

ŠPORT

Nórsky divák nevedel, že Sagana na Tour de France vylúčili

Ľudia v Nórsku si majstrovstvá sveta v cyklistike užívajú.


Už ste čítali?